LC POZNAŃ PRO FUTURO
powołany do życia w 1993 roku, był jednym z pierwszych żeńskich klubów w Polsce. Zakładałyśmy klub w bardzo trudnym i ciekawym okresie transformacji gospodarczej w naszym kraju. Zmiany wokół, optymizm i wiara we własne możliwości, rodziły nadzieję, że sami będziemy zdolni kreować rzeczywistość, realizować osobiste marzenia oraz wspierać innych...
 od 2007 r.

PREZYDENT
KLUBU
Prezydent Klubu

w kadencji 2019/2020/2021

Danuta Dębicka

Koncert „Kolędy i Pastorałki”

W pięknej scenerii Muzeum Narodowego w Poznaniu 8 stycznia 2016 roku odbył się nasz 19 koncert charytatywny „Kolędy i Pastorałki”.
Gościem koncertu była znana artystka, wspaniały sopran Grażyna Brodzińska wraz z Zespołem Kameralnym Tomasza Chmiela. Pani Grażyna - Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej zaprezentowała nam najwyższy kunszt sztuki wokalnej. Zachwycała widzów głosem, elegancją i temperamentem. Jej pojawienie na scenie wywoływało dreszcz emocji. Potrafiła jak nikt inny wzruszać, szczególnie wykonując nasze piękne polskie kolędy.
Goście koncertu, nasi sponsorzy nagradzali artystkę burzą oklasków.
Dochód z koncertu przeznaczyłyśmy dla Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Transplantologii Szpiku u Dzieci. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji charytatywnej leczenie dzieci z chorobami nowotworowymi prowadzone w Klinice Onkologii, Hematologii Transplantologii Klinicznej stanie się bezpieczniejsze i skuteczniejsze.

Danuta Dębicka
Prezydent LC Poznań Pro Futuro