Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Przekazanie władzy w Klubie - 26.06.2008 r.

Przekazanie władzy w Klubie - 26.06.2008 r.

W czwartek 26 czerwca 2008 r. odbyło się kolejne, już czternaste, przekazanie władzy przez ustępujący Zarząd w poznańskim kobiecym Klubie LC Poznań Pro Futuro.
Kończąca kadencję Prezydent Klubu – Alfreda Kita podsumowała ostatnie 12 miesięcy, w których nam przewodziła. Podkreśliła wszystkie sukcesy, a więc bardzo udane imprezy Klubu: Bal Andrzejkowy, Koncert Kolędy i Pastorałki oraz Majówkę. Uzyskany z nich dochód, przekraczający kwotę 85.000 zł, pozwolił nam raz jeszcze wspomóc podopiecznych – dzieci z porażeniem mózgowym z Przedszkola Orzeszek i z Ośrodka Bartek, dzieci z rodzin dysfunkcyjnych z Ośrodka Szczęśliwy Dom i niewidomych, w których terapię tańcem przy współudziale Poznańskiego Teatru Tańca włączyłyśmy się.
Freda, we właściwy sobie, ciepły sposób, podziękowała koleżankom za owocną pracę i życzyła sukcesów nowemu Zarządowi i Prezydentowi kadencji 2008/2009 - Marii Sterczewskiej.
Poza tym składałyśmy życzenia solenizantkom, które obchodziły imieniny i delektowałyśmy się wspaniałym, jak zawsze, jedzeniem przygotowanym w Cocorico przez Liona Krzysztofa Głogowskiego z LC Poznań Rotunda.
Na razie udajemy się na zasłużone wakacje, aby zdobyć siły na nowy rok działania.

Prezydent LC Poznań Pro Futuro kadencji 2008/2009