Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » 15-lecie charteru Klubu - 16.10.2009 r.

15-lecie charteru Klubu - 16.10.2009 r.

Lions Club Poznań Pro Futuro ma już 15 lat! W dniu 16 października  2009r. w restauracji Oaza w Strzeszynku pod Poznaniem świętowałyśmy w gronie najbliższych przyjaciół nasz jubileusz.
Uroczystość zaszczycili Gubernator Okręgu Daniel Wcisło i członkowie Gabinetu Gubernatora – Skarbnik Krystyna Szulczewska i Sekretarz Paweł Cieśliński. Specjalnym gościem był Past Gubernator Jacek Dehnel, w którego kadencji jako Gubernatora Okręgu odbył się charter naszego Klubu.
Wśród gości obecni byli też wypróbowani przyjaciele Klubu - Lioni Wojciech Smorawiński i Adam Czymbor oraz Jacek Kałek i Eugeniusz Klimaszewski. Były też Pełnomocnik Gubernatora d.s. Leo – Elżbieta Antoszewska i Przewodnicząca Strefy – Hanna Witkowska. Przyszły koleżanki, które z różnych życiowych względów opuściły nasze grono, ale zawsze serdecznie towarzyszą nam w różnych działaniach i akcjach.
Spotkanie było okazją do wspomnienia chwil wspólnie przeżytych i  zawiązanych  przyjaźni.
Był czas na podsumowanie działań Klubu, cieszono się zajęciem  czwartego miejsca w ogólnopolskim konkursie Lions Klubów uzyskanym w maju bieżącego roku.
Do stałego kalendarza wydarzeń lioneskich w Poznaniu weszły nasze trzy imprezy – bal andrzejkowy, koncert „Kolędy i Pastorałki” odbywający się w Muzeum Narodowym i wiosenna „majówka” , z których dochód przeznaczamy na naszych podopiecznych, przede wszystkim dzieci z porażeniem mózgowym z przedszkola „Orzeszek” i dziennego ośrodka rehabilitacyjnego „Bartek” oraz zestowarzyszenia na rzecz edukacji dzieci z chorobą autystyczną „Aperio".

Życzę wszystkim nam członkiniom LC Poznań Pro Futuro wielu sił na dalszą owocną pracę!

Prezydent LC Poznań Pro Futuro kadencji 2008/2010