Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » Nowa członkini w LC Poznań Pro Futuro - 11.05.2010 r.

Nowa członkini w LC Poznań Pro Futuro - 11.05.2010 r.

We wtorek 11 maja 2010 r. podczas zebrania w LC Poznań Pro Futuro miała miejsce miła uroczystość przyjęcia nowej członkini - Aliny Sztuby.
Zebranie zaszczycił Gubernator Okręgu Daniel Wcisło, który przypiął odznakę lioneską Alinie i równocześnie w krótkim przemówieniu serdecznie przywitał nowo przybyłą do naszego ruchu.
W drugiej części zebrania wysłuchałyśmy ciekawej prelekcji, połączonej z pokazem slajdów, obrazującej pracę polskich lekarzy okulistów w akcji Camp Sight First II w Saharze Zachodniej - w której byłyśmy jednymi ze sponsorów.
Ta część zebrania odbyła się wspólnie z członkami LC Poznań Rotunda - której członkiem jest PDG Mariusz Szeib, główny inicjator akcji.

Prezydent LC Poznań Pro Futuro kadencji 2008/2010