Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » pozyskiwanie funduszy » XI Koncert "Kolędy i Pastorałki" - 09.01.2009 r.

XI Koncert "Kolędy i Pastorałki" - 09.01.2009 r.

Był to już jedenasty z kolei  koncert  „Kolędy i Pastorałki”, organizowany co roku przez Lions Club Poznań Pro Futuro.
W nastrojowej scenerii Sali Hiszpańskiej Muzeum Narodowego w Poznaniu wystąpił krakowski artysta Andrzej Sikorowski,  znany lider grupy „Pod Budą”, w towarzystwie swojej córki Mai Sikorowskiej.
Artyści wykonali przepiękne, bardziej i mniej znane piosenki autorstwa Andrzeja Sikorowskiego o ciepłym, rodzinnym i świątecznym charakterze. Zachwyciliśmy się mądrymi tekstami piosenek, ich melodyjnością i pięknym głosem Mai.
Poznańscy Lioni mieli okazję spotkać się raz jeszcze w kolędowym nastroju.
Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest dla dzieci z porażeniem mózgowym z ośrodków „Bartek” i „Orzeszek” w Poznaniu,  a niestrudzoną organizatorką koncertu była PDG Krystyna Szmejowa.
Po koncercie Lioni i ich goście kontynuowali spotkanie na przyjęciu w Hotelu Rzymskim.

Prezydent LC Poznań Pro Futuro kadencji 2008/2009
autor zdjęć: Izabela Klimaszewska (LC Poznań Pro Futuro)